ساحل جزیره کیش
برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
يکشنبه ٠٥ تير ١٤٠١
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
[فراموشی کلمه عبور]
تازه ها

خبرنامه‌های الکترونیک
ارسال خبرنامه‌های الکترونیک از روشهای پربازده و سریع اطلاع رسانی و تبلیغات آنلاین است. در این روش اطلاعات مورد نظر به صورت گرافیک (با متون و تصاویر ثابت یا متحرک)، همزمان برای هزاران نفر فرستاده می‌شود و دریافت کنندگان می‌توانند با پرکردن فرمهای پیش بینی شده در نامه با فرستنده ارتباط متقابل برقرار کنند.
 ٠٣:١٨ - 1390/10/10 - تعداد نظرات : ١ادامه خبر >>

خبرسازترین رویدادهای علمی 2011
نشانه‌های ظاهری نشان می‌دهند نوترینوها، در سال 2011 انیشتین را به چالش کشیده و سریعتر از نور سفر کردند و از سویی دیگر کشف سیاره‌ای شبه زمینی امیدهایی را برای یافتن حیات در جهانهایی دیگر را زنده کرد.
 ١٣:١٧ - 1390/10/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

راز کره فلزی ناشناخته، بررسی می‌شود
یک کره عجیب به وزن 6 کیلوگرم به شکل اسرارآمیزی در 750 کیلومتری پایتخت کشور نامیبیا به زمین سقوط کرد
 ١٣:١٠ - 1390/10/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شب چله (یلدا): شب زایش خورشید و آغاز سال نو میترایی
دیر زمانی است که مردمان ایرانی و بسیاری از جوامع دیگر، در آغاز فصل زمستان مراسمی را برپا می‌دارند که در میان اقوام گوناگون، نام‌ها و انگیزه‌های متفاوتی دارد.
 ٠٠:١٤ - 1390/09/29 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آشنایی با روش تهیه نوشیدنی هندوانه؛ مخصوص شب یلدا
در شب انار و هندوانه نوشیدن این نوشیدنی خوش طعم را در کنار خانواده و دوستان تجربه کنید.
 ٠٩:٣٥ - 1390/09/28 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ابداع پارچه‌هایی که با نور خورشید شسته می‌شوند
مهندسان چینی نانو پوشش شیمیایی را تولید کرده‌اند که به پارچه‌های پنبه‌ای قدرت می‌دهد تنها با قرار گرفتن در زیر نور خورشید از آلودگی‌های رنگدانه‌ای و بوهای ناخوشایند پاک شوند
 ٠٩:٣٢ - 1390/09/28 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

اولین دارو برای مقابله با پریدن از خواب در میانه شب
نخستین دارو برای افرادی که در میانه شب از خواب بیدار می‌شوند و سپس در به خواب رفتن دوباره دچار مشکل هستند، مورد تایید قرار گرفت.
 ٠٩:٢٩ - 1390/09/28 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شوهر می خواهید یا چاپگر اسکناس؟
توافق بر سر مسائل مالی،بسیاری از جنبه های زندگی زناشوئی را تحت الشعاع قرار می دهد. پول می تواند، جدا از عملکردهای واقعی خود، وسیله ای برای اعمال قدرت و اظهار عشق باشد.
 ٠٩:٢٤ - 1390/09/28 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سيستم دزدگير جديد شركت فورد
شركت فورد براي جلوگيري از دزدي خودروها سيستم ضد سرقت پيشرفته اي را ارائه داده است كه حتي با قطع كردن صداي دزدگير توسط دزدان صاحب خودرو از دزدي مطلع مي شود .
 ٠٠:٤٤ - 1390/09/24 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سفالگری
سفالگری ساختن ظروف با گل است و به ظرف ساخته شده از این طریق سفال می‌گویند. از مشهورترین سفالینه‌ها می‌توان به کوزه و پیاله سفالین اشاره کرد. قبل از رواج شیشه سفالینه‌ها رایج ترین مظروفات بشر بودند. مرغوب ترین خاک در صنعت سفالگری خاک رس می‌باشد که بدلیل وجود مقادیر بالای آهن در آن، به رنگ سرخ است. سفالگری از نخستین صنایع بشر می‌باشد.
 ٠٠:٢٢ - 1390/09/24 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برای ترک سیگار بخوانید
ترک سیگار از ترک مواد مخدر سنتی هم سخت تر است. اما کارشناس مواد غذایی توصیه هایی برای ترک سیگار دارد. به گفته او كشمش، انجير خشک و بادام تمايل به سيگار را كم كرده، در نتيجه ترك سيگار را راحت تر می کند.
 ٠٠:٠٤ - 1390/09/24 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

چطور آرزوهای خود را محقق کنیم؟
انگیزه و اشتیاق برای انجام هر کاری تنها عاملی است که با موانع بیگانه است و می‌تواند هر عامل بازدارنده‌ای را از سر راه موفقیت بردارد
 ١٠:٣٠ - 1390/09/23 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مصرف یک ماهی در روز، طلسم دیابت را می‌شکند
کارشناسان تغذیه در اسپانیا با مطالعه روی عادات تغذیه‌ای مردم این کشور دریافتند که مصرف ماهی روشی مناسب و موثر برای درامان ماندن از بیماری دیابت است.
 ١٦:١٨ - 1390/09/22 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

چرا از بدبختی و شکست دیگران خوشحال می‌شویم؟
حس خوشنودی از بدبختی و شکست دیگران از نظر اخلاقی شرورانه است. معمولاً از حسادت که ازجمله گناهان است، غیرقابل‌قبول‌تر به شمار می‌رود. خوشحال شدن از بیچارگی دیگران از نظر اخلاقی ناپسندتر از این است که از شادی و خوشبختی دیگران ناراحت شوید.
 ١٦:١٣ - 1390/09/22 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

8 کار برای رفع خستگی
زمانی که به اصطلاح «هنگ» می‌کنید و دیگر مغزتان نمی‌کشد یک عدد آدامس نعنایی در دهانتان بگذارید. جویدن آدامس نعنایی مغز را از خستگی نجات داده و سرحال می‌آورد.
 ١٦:٠٧ - 1390/09/22 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آزمون علاقه همسران
اگرچه ابراز زبانی محبت صریحترین و مستقیم ترین راه تبادل احساسات است ،اما این روش ،آنقدر با عوامل دیگر در هم آمیخته است که دیگر تشخیص منظور اصلی فرد دشوار و گاهی بعید می شود.
 ٠٧:٤٠ - 1390/09/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

10 شیوه مدرن سوء استفاده مالی دختران از پسران
وارد شدن به رابطه ها و خارج شدن از آنها برای هر دو جنس می تواند به انگیزه های متفاوتی انجام پذیرد. برخی با هدف ازدواج و روابط طولانی مدت مبادرت به آشنایی می کنند و برخی دیگر با انگیزه های نامتعارفی همچون وقت گذرانی، تفریح و سوء استفاده جنسی و مالی. خانمهایی که به قصد انگیره های مادی با افراد وارد رابطه میشوند بگونه های مختلف سعی میکنند به این هدف خود جامع عمل بپوشانند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم:
 ٠٧:٣٦ - 1390/09/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

شستشو و ایمن‌ کردن سلول‌ها در برابر ایدز
ویروس ایدز با ورود به گلبول‌های سفید فعالیت آنها را مختل می‌کند. مسدود کردن راه ورود ویروس به درون این سلول‌ها، گام مهمی در کنترل بیماری به شمار می‌رود. پژوهشگران آمریکایی اثر یک آنزیم شستشودهنده را بررسی می‌کنند.
 ٠٧:٣١ - 1390/09/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

چطور سایت‌های جعلی را تشخیص دهیم؟
رعایت موارد امنیتی در سیستم‌های خانگی و سازمان و ادارات دولتی،تغییر دوره‌ای گذر واژه سیستم‌ها به منظور جلوگری از سوءاستفاده مجرمان از مواردی است که هرگز نبایدفراموش کنید.
 ٠٧:٢٧ - 1390/09/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

وسیله‌ای برای تنفس آسان‌تر آسمی‌ها در حین خواب
یک شرکت تکنولوژی پزشکی ابزاری را عرضه کرده است که مدعی است با دور کردن ذرات آلرژی‌زا از صورت مبتلایان به آسم در هنگام خواب، مانع بروز حمله بیماری در شب می شود
 ٠٧:٢٢ - 1390/09/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 صفحه بعدی >>

اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

بازديدکنندگان اين صفحه: 393261 بازديدکنندگان امروز :  1511 کل بازديدکنندگان :  64036859 بازديدکنندگان آنلاين :  5 زمان بارگزاري صفحه:  1.0781