5
برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
چهارشنبه ٢٨ مهر ١٤٠٠
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
[فراموشی کلمه عبور]
قوانین

      قوانین و مقررات استفاده از سایت برای ایرانیان    

1.مدیریت سایت برای ایرانیان ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران  را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ و یا اکانت نویسنده مشکلی بوجود نیاید.
2-برای ایرانیان یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها و وب سایتها کند.
3.اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
4.وب سایت و یا وبلاگ و یا اکانتی  که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن  کنند و  یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.
5.وب سایت و یا وبلاگ ، یا اکانتی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند  مسدود خواهد شد.
6.در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وب سایتها، وبلاگهای آزمایشی ، وبلاگهای غیر فعال و  بدون محتوا حذف خواهد شد.

اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

بازديدکنندگان اين صفحه: 2312 بازديدکنندگان امروز :  4622 کل بازديدکنندگان :  62795803 بازديدکنندگان آنلاين :  6 زمان بارگزاري صفحه:  0.7566