برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
پنج شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٩
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
گردشگری
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1868
 بازدید امروز : 1275
 کل بازدید : 61420581
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.0159
غار آسنگران

غار آسنگران ، کرمانشاه

غار آسنگران‌

غار آسنگران ، کرمانشاه

غار آسنگران در شمال غربی کوهستان پراو در تنگه ای به نام تنگ کوه در ۲۲ کیلومتری جاده کرمانشاه سنندج قرار دارد غار آسنگران چهارچاه به عمق های متفاوت ۶ ، ۸ ، ۱۶ و ۳۶ متری دارد که چاههای سوم وچهارم آن به هم راه دارند در پایان غار ، فضای استخر مانندی موجود است غار آسنگران یکی از غارهای زیبای ایران است .

غار آسنگران

غار آسنگران ، کرمانشاه

غار آسنگران‌ در شمال‌ غربی‌ کوه‌های‌ پررو در تنگه‌ای‌ به‌ نام‌ «تنگ‌ کوه» در 22 کیلومتری‌ جاده‌ کرمانشاه - سنندج قرار گرفته‌ است‌. غار آسنگران‌ چهارچاه‌ به‌ عمق‌های‌ 4 ،8 ،16 و 36 متری‌ دارد که‌ چاه‌های‌ سوم‌ و چهارم‌ آن‌ به‌ هم‌ راه‌ دارند. در پایان‌ غار، فضای‌ استخر مانندی‌ وجود دارد.

منابع:

http://www.safarcard.ir

http://www.toptourism.ir

گردآورنده:

محمد صفوی سهی