1
برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
[فراموشی کلمه عبور]
ماه 4

زن تیر

عجب نشانه رضايت بخشي است ! تير يكي از بهترين برجها براي تولد زنان است .
دختر متولد برج تير بسيار حساس است و از نيروهاي مرموزي دراين زمينه برخوردار است .  دختر متولد تير نسبت به واژه ها حساسيت خاصي دارد و لازم است كه به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد ، چون در غير اينصورت مثل تكه هاي از هم گسيخته يك قايق شكسته، در درياي زندگي به اين سو و آن سو مي رود . او مي تواند چون يك آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافيان را بترساند و گاهي نيز چنان درگير حسادت مي شود كه به فرار از چنگال او براي همه مشكل مي شود .
زن متولد تير، خيلي يك دنده است و اين خصلت او گاه دوست داشتني است چون سماجت او را در رسيدن به خواسته هايش كمك مي كند اما از نظر عاطفي ، افتضاح است چون نمي داند چه وقت ، كجا و چرا توقف كند . او قادر نيست بفهمد يك رابطه كي تما م شده و اگر تصويري مبهم و نادرست از پايان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت مي كند و به طعمه و چنگ مي زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبديل شود .
احساسات او گاه به حد افراط مي رسد و به جاي آنكه از او آدمي عاشق ، مهربان ، دلسوز ، آرام ، فادار ، محافظ و رام بسازد ، آشفتگي به بار مي آورد . او از نظر ديگران آدمي مرموز، دسيسه چين و زود رنج است . در واقع ديگران احساسات او را بد تعبير مي كنند و تلاش مي كنند تا از او دوري كنند اما احساسات و دلبستگي هاي او بسيار قوي است و تمام اين سوء تعبيرها ناشي از غرور اوست .
اين زن اگر آدم مثبتي باشد ، بسيار همدل، پر احساس و ياري بخش است واگر احساساتش را بدرستي جهت دهد و خود را به شكلي درست و غير مستقيم وقف شريك كند همه چيز عاشقانه پيش خواهد رفت. اما، امان از وقتي كه همه چيز را خراب مي كند ، گريه و شيوني سر مي دهد كه آن سرش ناپيدا است.
زن متولد تير اگر وجودش را سازمان بخشيده باشد ، محشر است . او از شريك خانواده و هركس كه برايش مهم است ، صادقانه و با نظم و مقررات خاص  محافظت مي كند . او در موقع لزوم ديگران را توبيخ نيز مي كند .ا گر او منفي باشد خجالت مي كشد كه ديگران را مواخذه كند، البته زن متولد تير پس از نطق آتشين ، يا دعوا با ديگران خود خوري مي كند و فكر مي كند آيا كارش درست بود يا نه و حسابي گريه خواهد كرد , مهم اين است كه او بلاخره نظرش را مي گويد و عاقلانه عمل مي كند .
بيشتر زنان متولد تير جمع و جور و خوش هيكل هستند . برخي هم به شكل دلچسبي خپل هستند .
دختر متولد چهارمين برج در منطقه البروج معمولاً زياد لبخند مي زند. او گرم و خودماني است و رفتاري مادرانه دارد. از اين رو بودن در كنار او ، لذت بخش است . او دوست داشتني است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او يك حيوان خانگي نگهداري مي كند.
اشتباه نكيند ، زندگي خانوادگي مانع روشنفكري او نشده است . او مي تواند در عين همدلي و منطق فمينيست باشد ، و در اين مورد مانند متولدين برخي برجها سرسخت تند و متعصب نيست .
بي شك او بهترين مادر است اما از آنجا كه انحصار گري در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده ، وي را دچار دلشوره مي كند . چون جدا شدن از خانواده براي خودش هم سخت بوده است . حتي وقتي بزرگ مي شود بيشتر وقتش را با ايل و تبارش مي گذراند . نمونه بارز اين زن ، رئيس من است كه بيشتر وقتش را با خانواده مي گذارند چون زندگي اش حول كسب و كارش مي چرخد . مثل بقيه زنهاي متولد اين برج وقتي اسم دوستانش را بپرسي، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمي كند

مرد تیر

عجب نشانه دوست داشتني است ! مردان متولد اين برج عكس ظاهر بدعنقي كه دارند ، سخت پوستاني دوست داشتني هستند . وقتي به متولد تير فكر مي كنيد ، خرچنگ را از ياد نبريد . بسته به شرايطي دارد،‌ براي رويارويي و يا خلاصي از گرفتاري ، قدم هاي جنبي بر مي دارد، هيچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نكنيد .
بيشتر مردان متولد برج تير آرام ، احساساتي ، خانگي و شيفته آشپزي هستند . نشانه خرچنگ بر شكم حكومت دارد و ضرب المثل قديمي ، راه ورود به قلب يك مرد از شكمش مي گذرد ، راجع به مردان متولد تير صادق است اگر وي به شما گفت رژيم غذايي دارد ، حرفش را باور نكنيد .
او دمدمي است . علت خلق و خوي متغير او ماه است كه سبب مي شود بسيار احساساتي و يا كاملاً سرد و نا اميد باشد . ( او عقل و منطق سرش نمي شود ) قلب متولد تير به مغزش فرمان مي دهد و گاه زندگي او تحت سلطه عواطف اوست . اگر عاشق مردي هستيد كه متولد تير است خبر خوبي برايتان دارم . او راحتتر از مردان متولد ساير برجها ابراز احساسات مي كند ، مردان متولد برجهاي مختلف هر يك احساسات خود را به نوعي بيان مي كنند . متولد آبان به شكل جنسي ، مرد متولد اسفند به شكل رويايي و متولد تير به شكل عاطفي.
مشكل اصلي شما با او ، اين است كه مي خواهد مادرش باشيد . احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد . يا عاشق اوست و يا از او متنفر است . بيزاري او از مادرش گاه سبب ميشود تا از هر زن ديگري (حتي شما) بيزار شود ، يا اين كه مادر را آنقدردوست دارد كه شما احساس مي كنيد فراموش شده ايد پس از مادر شوهر هم نفرت پيدا مي كنيد.
بيش از آنكه با او پيوند زناشويي بنديد بد نيست بفهميد روابط او با مادرش چگونه است . اگر او از آن مادرهاي پاك باخته است كه پسرش را ننر بار آورده، حتماً با او مشكل پيدا مي كنيد . اگر نمي دانيد او مرد است يا موش يا بچه يا خرچنگ ، تله اي كار بگذاريد تا بفهميد او چيست ؟!
او در گذشته زندگي مي كند و ناخودآگاه به دنبال شريكي است كه ياد آور مادرش باشد . او به ريشه ها اهميت زيادي مي دهد و اغلب در شهرستاني كه متولد شده زندگي مي كند و همانجا هم مي ميرد. حتي گاهي خانه دوران كودكي اش را سالها بعد مجدداً مي خرد و همانجا زندگي مي كند .
او معمولاً زاده عادت است و بايد مراقب باشد تا عادتهاي بدي كسب نكند، چون عادتهاي قديمي را دير فراموش مي كند . او به دنبال شريكي است كه برايش مادري كند ، اما اگر شخص مناسبي را پيدا نكند با قوم و خويش و دوستان درگيري عاطفي پيدا مي كند به طوري كه دهان همه از تعجب باز مي ماند .
او پدري فداكار و تو دل برو است . با اين وجود احساسات او بيشتر مادرانه است تا پدرانه ، مثلاً پس از يك روز سخت كاري ، در خانه پيش بند مي بندد و بدون نق و نوق براي بچه ها آشپزي مي كند. او از اعضاي خانواده مراقبت مي كند‌، آخر هفته بچه ها را بيرون مي برد و حتي از قناري هم مواظب مي كند . او ذاتاً پدر است و برايش خيلي سخت است كه خودش بچه نداشته باشد ، در اين صورت دوستان و همكاران را بچه هاي خود مي داند

اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

بازديدکنندگان اين صفحه: 6430 بازديدکنندگان امروز :  1613 کل بازديدکنندگان :  61677317 بازديدکنندگان آنلاين :  5 زمان بارگزاري صفحه:  0.7344