رشت - میدان شهرداری
برای ایرانیان پرتالی است متمرکز به جغرافیای گردشگری که این جغرافیا بستر مناسبی برای توسعه سایر بانکهای اطلاعاتی از قبیل مشاهیر و بزرگان هر شهر و بررسی آثار آنها و بانکهای اطلاعاتی مثل، خدمات و گردشگری که شامل غذاهای محلی،سوغات،صنایع دستی،بازار،صنعت،اکوتوریسم می باشد.با فرستادن عکس،سفرنامه،فیلم کوتاه،گذاشتن کامنت در آخر هر مطلب و معرفی شغل یا کار خود در آن منطقه، و با به اشتراک گذاشتن این مطالب به توسعه صنعت توریسم کشور کمک کرده باشیم
دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
عضویت
[فراموشی کلمه عبور]
ماه 5

زن مرداد

اگر مي خواهيد در زندگي شاد باشيد و برقصيد ، به دنبال دختر متولد برج مرداد برويد . اسد نشانه هنرپيشگان و خوانندگان معروف است و بيشتر زنان متولد اين برج هم عاشق بازيگري هستند .
زنان متولد اين برج از بسياري لحاظ ملكه هاي نمايشي و اغلب خوشگل هستند . ( خدا به فريادتان برسد اگر به او بگوييد خوشگل نيست ، حتي اگر حوشگل هم نباشد هيچ وقت نگوييد . ) او موهايش را افشان مي كند و كلاه بزرگي بر سر مي گذارد.
زن متولد پنجمين برج سال عاشق دوست داشتن است. دوست دارد عشوه بيايد و ديگران را به دنبال خود بكشاند ، و آنها لي لي به لالايش بگذارند . فرقي نمي كند كه شمادر ظاهر او چه مي بينيد ، درون چنين زني گربه اي است كه مي خواهد ناز و نوازش و ستايش شود . او زني است كه نه تنها در تأمين معاش خانواده كمك مي كند بلكه از بچه ها هم مراقبت مي كند .
اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشيد كه نمي توانيد به او بي توجهي كنيد او خود شيفته است و عاشق اين است كه ببيند روي ديگران چه تأثيري مي گذارد .
او مادري است كه عاشق فرزندانش است و به بچه ها بيش از هر چيز ديگري در زندگي اهميت مي دهد . او سخت گير نيست و به فرزندانش آزادي زيادي مي دهد.
او زندگي مرفه ، گشت و گذارهاي دست جمعي و رفتن به مهماني با شما را مي پسندد . اگر كاري را به تنهايي انجام دهد، يقيناً در حوزه زناشويي به مشكلي برخورده است در غير اينصورت بايد دليلي محكم براي غيبت همسر وجود داشته باشد . او مي تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه استراحت كند .
او به همراه شما به ميهماني مي آيد و خوش مي درخشد . زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد  ستايش مردان قرار مي گيرد . اما بايد بداند كه اگر شوهرش متولد ارديبهشت است بهتر است كمتر اين بازي را تكرار كند تازه اگر همسرش نيز متولد مرداد است بايد حوايش را بيشتر جمع كند كافي است شوهرش بفهمد مردان ديگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالي به پا خواهد شد. عكس اين قضيه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنين رفتاري را از شوهرش نمي پذيرد .
اگر مي خواهيد روي او تأثير مثبت بگذاريد وي را به بهترين رستوران شهر ببريد و اگر پول دوست و خسيس هستيد ، هيچ وقت به دنبال او نرويد چون خون شما را در شيشه مي كند .
اگر قصد ازدواج با او را داريد اين را هم بدانيد كه افاده اي ، اهل چشم و هم چشمي هاي پر زرق و برق و تجملي است و به دنبال مثلاً فلان زنجير طلا مي گردد . او كسي است كه در هواي خيلي گرم كت پوست مي پوشد و در حالي كه از شدت گرما در خيابان تلو تلو مي خورد جواهراتش را به نمايش مي گذارد . برق جواهرات و سنگهاي قيمتي او كه حتماً شامل الماس ، ياقوت قرمز و كبود است ، چشمتان را كور مي كند . موهاي او هميشه مرتب و آرايش كرده است . او اصرار دارد كه مشتري پرو پا قرص بزرگترين و گرانفروش ترين فروشگاهي كه مي شناسد، باشد . وقتي صورت حساب خريدش را براي شما مي آورد . احتمالاً‌دچار حمله قلبي مي شويد .
به هر حال اگر شيفته زني شيك و هميشه آرايش كرده هستيد ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشيد

مرد مرداد

او محبوب همه است ! او همچون نو ستاره اي ست كه طرفداران خود را از همه جا براي ديدن نمايش جذب مي كند . اين رفتار چيزي بيشتر از يك قمپز در كردن است كه ديگران درباره متولدين مرداد فكر مي كنند. گفتگوي طولاني مدت برايش بسيار آسان است بويژه اگر به زحمت شغلي را در عالم رقابت براي خود دست و پا كرده باشد .
اين مردان آدمهاي نمايشي فوق العاده اي هستند . برخي از آنها وقتي پولشان ته مي كشد 500 پوند از بانك وام مي گيرند تا براي دوستان ميهماني ترتيب دهند و شايد هم تصميمي بگيرند با شامپاني و خاويار براي ديگران قمپز بيايند . يكي از خوشايندترين خصلتهاي او علاقه او به خوشحال كردن ديگران است.خوشحال كردن مردم باعث مي شود همه جا احساس صميميت كند .
مي توانيد او را از روي موهاي پريشتش بشناسيد . حتي اگر موهايش كوتاه باشد باز هم مثل آن است كه يك فرچه روي دو پا راه مي رود . يا حتي شبيه قلم موي نقاشي است . نكند او را با جارو اشتباه بگيريد خانه را با او جارو كنيد!
او دوست دارد شيك باشد . نشانه اسد و ميزان ( نشانه دلبري و لوندي ) هر دو نشانه هاي عشق هستند . از آنجا كه مرد متولد مرداد شبيه جارو است حتي مي تواند خاك روي پاهاي شما را هم جارو كنند . رفتارش شما را مات و مبهوت مي كند ، به شما گل مي دهد ، با هم شام اعياني مفصلي مي خوريد ، به تأتر مي رويد. در واقع وقتي كسي را دوست بداريد با او مثل يك ملكه رفتار مي كنند .
مرد متولد مرداد وقتي پدر شود و معركه است . او به بچه ها اهميت مي دهد و مي‏خواهد كلكسيوني از آنها داشته باشد . اگر دوست نداريد بچه دار شويد توصيه مي كنم هيچ وقت با مرد متولد برج مرداد پيمان زناشويي نبنديد . ممكن است در ابتداي آشنايي بگويد : عزيزم اهميتي ندارد. مي توانيم بچه دار نشويم، اما صبر كنيد و ببينيد چه مي شود او دمدمي نيست ، صادق و وفادار است . صداقت و وفاداري از نظر او بسيار مهم هستند قانون او اين است كه شما هم دوستش بداريد و صادق باشيد و به هيچ وجه به او خيانت نكنيد . او اين انتظار را از همه ، از شما ، از همكاران و حتي ازدوستانش نيز دارد .

او مي خواهد نان آور منزل و مايه افتخار شما باشد . با قدرت روي پاي خود بايستد و خانواده را تأمين كنند . صبر كنيد كامپيوتر را خاموش نكنيد و با عجله براي يافتن او بيرون نرويد .  او گاهي ريا كار هم هست . اگر او كسي است كه زياد به سفر مي رود ، احتمالاً هرجا ماده شيري هم دارد. عشق مردادي شما خود را حاكم قلمروي شاهانه خود مي بيند و مي خواهدشما و بچه ها در مقابل او تعظيم كنيد . اگر كمي ارام و سر به راه باشيد وضع بدتر مي شود !
اگر از قدرتي كه در اخيتار دارد به درستي استفاده نكند از شيري دوست داشتني به قلدري مستبد تبديل مي شود كه ناگهان بي پروا و از خود راضي به نظر مي رسد، قمپز در مي كند ، قيافه مي گيرد و شق و رق راه مي رود .او گاهي از شما مثل سرباز ضعيف بازي شاهانه شطرنج خود استفاده مي كند يا دوستان و خويشان را كلكسيون كشورها مي داند . اگر به قدرت برسد كافي است تا كمي ويژگيهاي منفي داشته باشد آن وقت به ديكتاتور ، و فرمانروايي مستبد تبديل مي شود و هميشه از قدرت خود سوء استفاده مي كند .
از آنجا كه دمدمي نيست و ثبات دارد مي خواهد در تمام مراحل اوليه زندگي هم ثبات داشته باشد به همين سبب گاه كله شق مي شود . او به آساني نمي تواند نظرش را در مورد چيزي تغيير دهد. هروقت خواستيد دور و بر او بچرخيد و او را وادار كنيد مثل شما به دنيا نگاه كند فقط يك كار بكنيد
، بيخودي از او تعريف كنيد ، مطمئن باشيد، رد خور ندارد

 

اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد

بازديدکنندگان اين صفحه: 6205 بازديدکنندگان امروز :  1499 کل بازديدکنندگان :  61677203 بازديدکنندگان آنلاين :  6 زمان بارگزاري صفحه:  1.5000